O nás

Naša (a dúfame, že aj Vaša) pizzéria, piváreň, reštaurácia, kaviareň…, privítala prvých hostí v piatok 13. februára 2004.

Nielen interiér, ale aj kuchyňu neustále vylepšujeme, v snahe zútulniť tento obrovský priestor a zároveň vytvoriť čo možno najdokonalejšiu idylku pre našich hostí.

Základným kameňom v tomto pube je kuchyňa. Naši kuchári ponúkajú nielen kvantitu, ale predovšetkým kvalitu. Presvedčte sa o tom v našom jedálnom lístku. S kapacitou 130 miest na sedenie ponúkame široko – ďaleko najširší výber minútkových jedál, pizze, čínske menu, steaky, ale aj šaláty a obedové menu. Pre znalcov vína je k dispozícii v našej vínnej karte prehľad toho najlepšieho zo slovenského trhu. Väčšinu jedál bez problémov dovezieme našou donáškovou službou aj k Vám domov, do práce, alebo do firmy.

Samozrejmosťou je donáška obedového menu kdekoľvek v rámci mesta Humenné, za rovnakú cenu ako na prevádzke. Oslavy, posedenia, kary, hostiny ako aj iné objednávky sú samozrejmosťou. Stolný futbal a music box (aj karaoke) s veľkoplošnou videoprojekciou sú zárukou, že sa v našom pube určite nebudete nudiť.

Máme pre vás aj ďalšiu zaujímavosť, ktorá poteší nielen vyznávačov a priaznivcov akvaristiky. Návštevníci OFF ROAD PUBu môžu pozorovať život v najväčšej zemplínskej verejnosti prístupnej 2100 litrovej sladkovodnej nádrži.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Svadobka

Novučičké priestory - banketová sála s kapacitou do 200 ľudí

Zobrazit viac

O nás

Sme Off road pub – steakhouse s brutálnym burgrom a všetkým čo k tomu patrí… Vyskúšajte nás!

viac

Otváracie hodiny

Pon – Štvr: 10:00 – 22:00

Piatok: 10:00 – 00:00

Sobota: 11:00 – 00:00

Nedeľa: 11:00 – 22:00

Rýchly kontakt

Off road pub

Mierová 88, Humenné, 066 01

0905 178 885

offroadpub@gmail.com