Oznam

19. januára 2024 | Prečítané 507x

Vážení zákazníci Off Road Pub ,
oznamujeme vám niekoľko zmien, ktoré sme boli nútení implementovať v našom podniku. Sme vďační za vašu vernosť a podporu, a preto sa snažíme udržať kvalitu našich služieb aj v čase neľahkých rozhodnutí.
Ako ste si určite všimli, mohli ste si u nás objednať jedlá rôznymi spôsobmi – cez BISTRO, Foodora, VIPKU, aj cez náš web a ďalšie. Bohužiaľ, v súčasnej dobe čelíme výraznému zdražovaniu všetkých komodít našej prevádzky. S cieľom minimalizovať vplyv na vašu peňaženku sme sa rozhodli zmeniť niektoré aspekty nášho donáškového systému.
Z dôvodu zachovania konkurencieschopných cien a zároveň s cieľom neprenášať finančné bremeno na našich obľúbených zákazníkov sme sa rozhodli ukončiť spoluprácu s BISTRO a Foodora. Namiesto toho podporíme slovenskú spoločnosť Vipka, ktorá sa vyznačuje najnižšími poplatkami na trhu.
Je nám potešením informovať vás, že Vipka nie je len naším partnerom v oblasti objednávania jedla, ale spolupracujeme s nimi aj v logistike a doručovaní jedál v Humennom. Veríme, že prechod na objednávky cez VIPKU bude plynulý a bezproblémový.
Chápeme, že zmeny môžu vyvolať otázky, a preto sme pripravení zodpovedať všetky vaše obavy a pripomienky. Vaša spokojnosť a pohodlie sú pre nás prioritou, a sme presvedčení, že tieto zmeny prinesú pozitívny dopad na kvalitu našich služieb.
Ďakujeme vám za vašu trpezlivosť a porozumenie v tomto období zmien. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a na to, že vás môžeme obslúžiť v našom Off Road Pub s novými a ešte lepšími možnosťami objednávania.
S úctou, Tím Off Road Pub

PS: náš eshop samozrejme funguje aj naďalej:
https://offroadpub.zavolatobsluhu.sk/donaska

#offroadpub #vipka #donaska #humenne

Svadobka

Novučičké priestory - banketová sála s kapacitou do 200 ľudí

Zobrazit viac

O nás

Sme Off road pub – steakhouse s brutálnym burgrom a všetkým čo k tomu patrí… Vyskúšajte nás!

viac

Otváracie hodiny

Pon – Štvr: 10:00 – 22:00

Piatok: 10:00 – 00:00

Sobota: 11:00 – 00:00

Nedeľa: 11:00 – 22:00

Rýchly kontakt

Off road pub

Mierová 88, Humenné, 066 01

0905 178 885

offroadpub@gmail.com